De VAWO is vertegenwoordigd in het Lokaal Overleg van de werknemersorganisaties met
de werkgevers bij alle universiteiten en een aantal onderzoekinstellingen. Bij de universitair
medische centra is de VAWO vertegenwoordigd via de Sector Zorg van koepelorganisatie CMHF.

VAWO-vertegenwoordigers in de Lokale Overleggen

Universiteit van Amsterdam:

 

Marjolein Hogenbirk

Dr. M. (Marjolein) Hogenbirk (M.Hogenbirk@uva.nl ; 020-5254843)

Michel Duyx

M.P.M.A. (Michel) Duyx (m.duyx@acta.nl ;06-49866785); plv

 

Vrije Universiteit:

Wagenaar

Dr. F.P. (Pieter) Wagenaar (f.p.wagenaar@vu.nl; 020-5986918)

TU Delft:

IMG_7383

Ir. G. (Guus) Hommel (g.hommel@tudelft.nl; 015-3692065)

 

TU Eindhoven:

IMG_7364

Drs. A.R.L.A. (Anneroos) Dijkhuis (a.r.l.a.dijkhuis@tue.nl; 040-2474376)

Rijksuniversiteit Groningen:

Nasser

Prof. dr. N. (Nasser) Kalantar-Nayestanaki (nasser@kvi.nl; 050-3636676)

Universiteit Leiden:

IMG_7369

Dr. N.A.N.M. (Nicole) van Os (n.a.n.m.van.os@hum.leidenuniv.nl; 071-5272937)

Dr. K.N. (Kiri) Paramore (k.n.paramore@hum.leidenuniv.nl; 071-5271693)

Maastricht University:

Christoph Rausch

Dr. C. (Christoph) Rausch (christoph.rausch@maastrichtuniversity.nl; 043-3885499)

Radboud Universiteit Nijmegen:

IMG_7372

Dr. M.L.A. (Marijtje) Jongsma (m.jongsma@psych.ru.nl; 024-3616278)

IMG_7379

Prof. dr. A. (Arnoud) Lagendijk (a.lagendijk@ru.nl; 024-3616204/1925)

Erasmus Universiteit Rotterdam:

IMG_8403

Dr. R. (Roel) Pieterman (pieterman@frg.eur.nl; 010-4081620)

giorgio19

Drs. G. (Giorgio) Touburg (touburg@rsm.nl; 010-4081738)

Universiteit van Tilburg:

IMG_7377

Drs. B. (Brigitte) Kroon (b.kroon@uvt.nl; 013-4662486)

Mols

Dr. F. (Floortje) Mols (f.mols@uvt.nl; 013-4663482)

Universiteit Twente:

 

Paul Benneworth

Dr. P. (Paul) Benneworth (p.benneworth@utwente.nl; 053-4893271)

Universiteit Utrecht:

Cox

Ing. R.C. (Ruud) Cox (r.c.cox@uu.nl; ruud_cox@hotmail.com; 030-2534257)

van den Dikkenberg

Ing. J.B. (Joep) van den Dikkenberg (j.b.vandendikkenberg@uu.nl; 06-20290214)

Wageningen Universiteit:

Paul den Besten

Drs. P. (Paul) den Besten (pauldenbesten@gmail.com; 06-12047378)

Open Universiteit:

IMG_8399

Dr. M.E. (Marlies) Bitter (marlies.bitter@ou.nl ; 045-5762636)

Mr. Dr. I. (Irawan) Sewandono (irawan.sewandono@ou.nl ; ) plv

KNAW:

Gertjan Postma2

Dr. G.J. (Gertjan) Postma (gertjan.postma@meertens.knaw.nl, gertjanpostma@mac.com; 020-4628568)